Změna velikosti písma

Fulltextové vyhledávání

Drobečková navigace

Úvod > Obec > Aktuality > Obecní knihovna Hospříz - knihy pro malé čtenáře

Obecní knihovna Hospříz - knihy pro malé čtenářeTO NEJLEPŠÍ Z HURVÍNKA (HELENA ŠTÁCHOVÁ, DENISA KIRSCHNEROVÁ, MIKI KIRSCHNER, MARTIN KLÁSEK, ONDŘEJ LÁZŇOVSKÝ)
Oblíbená dobrodružství Hurvínka, Spejbla, Máničky a jejich čtyřnohého kamaráda Žeryka. Jak to chodí v Oslově, městě, o kterém nikdy nikdo neslyšel? Opravdu se tam vůbec nechodí do školy? Kde leží Tramtárie? Kdo tam žije a kdo takové zemi vládne? Co je to Kostitřaska a k čemu slouží? Kdo Hurvínkovi pomůže splnit velké přání stát se dospělým? A bude Hurvínek v dospělém těle šťastný? Pokud se to chcete dozvědět, na nic nečekejte a pusťte se do čtení.
 
POHÁDKOVÉ ČTENÍ POD PEŘINU (KOLEKTIV AUTORŮ)
Pohádky a příběhy na celý rok. Pohádky jsou rozděleny po měsících a dnech na celý rok. V knize nejsou jen české pohádky, ale pohádky z celého světa. Navíc je plná krásných ilustrací, ke každé pohádce je minimálně jedna!
 
KUBA NECHCE ČÍST (PETRA BRAUNOVÁ)
Kuba nechce číst, psát ani počítat. Však se mu do první třídy vůbec nechtělo. Co si ale počít s žáčkem, kterému se v hlavě honí všechno možné, jen ne škola? Paní učitelka z 1.A na to přišla! Od chvíle, kdy dostala ten skvělý nápad, všechny děti chodí do školy s nadšením. I Kuba? Ten se na každý den vysloveně těší! a cože to paní učitelka báječného vymyslela? Zeptejte se Kuby z naší knížky!
 
DUBÁNČÍ DEN (LEONA ŠŤASTNÁ A SLÁVEK RYDVAL)
Před dubem, za dubem nesmí nikdo stát? Ale kdepak, jsou tam přece pohádkoví Dubánci. Víte, že Dubánci skutečně existují? Jak jinak vysvětlíte, že držíte v ruce knihu plnou jejich veršovánek?
IMG_20220518_135733.jpg